Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 10 do 16-05-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
55 min 10 wolnych

Cross

Alicja

55 min 11 wolnych

Cross

Alicja

ZASTĘPSTWO

55 min 6 wolnych

Cross

Waldek

ZASTĘPSTWO

55 min 10 wolnych

Cross

Anna Kos

ZASTĘPSTWO

55 min 4 wolnych

Cross

Kasia

   
09:30            
55 min 17 wolnych

OCR

Jakub

10:00          
90 min 9 wolnych

Olympic Weightlifting

Waldek

ZASTĘPSTWO

 
12:00
55 min 8 wolnych

Cross

Waldek

55 min 8 wolnych

Cross

Alicja

ZASTĘPSTWO

55 min 13 wolnych

Cross

Alicja

55 min 11 wolnych

Cross

Justyna Ruta

ZASTĘPSTWO

55 min 13 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 9 wolnych

Team WOD

Justyna Ruta

 
15:00
60 min 6 wolnych

Cross Skill

45 min 5 wolnych

Cross Skill

45 min 4 wolnych

Cross Skill

45 min 5 wolnych

Cross Skill

45 min 6 wolnych

Cross Skill

   
16:00
60 min 2 wolnych

Cross Skill

45 min 0 wolnych

Cross Skill

45 min 0 wolnych

Cross Skill

45 min 2 wolnych

Cross Skill

     
17:00
55 min 7 wolnych

Cross

Kasia

55 min 10 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 6 wolnych

Cross

Waldek

55 min 8 wolnych

Cross

Kasia

55 min 2 wolnych

Cross

Justyna Ruta

ZASTĘPSTWO

   
60 min 2 wolnych

Cross Skill

45 min 3 wolnych

Cross Skill

45 min 3 wolnych

Cross Skill

45 min 4 wolnych

Cross Skill

45 min 3 wolnych

Cross Skill

17:30  
90 min -1 wolnych

Olympic Weightlifting

Waldek

ZASTĘPSTWO

 
90 min -6 wolnych

Olympic Weightlifting

Waldek

ZASTĘPSTWO

     
18:00
55 min 5 wolnych

Cross

Kasia

55 min 11 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 3 wolnych

Cross

Waldek

55 min 6 wolnych

Cross

Kasia

55 min 5 wolnych

Cross

Waldek

ZASTĘPSTWO

   
60 min 2 wolnych

Cross Skill

45 min 1 wolnych

Cross Skill

45 min 2 wolnych

Cross Skill

45 min 5 wolnych

Cross Skill

45 min 6 wolnych

Cross Skill

 
55 min 6 wolnych

OCR ENDURANCE outdoor

Artur

55 min 1 wolnych

Żelazny Poślad

Justyna Ruta

   
19:00
55 min 3 wolnych

Cross

Kasia

ZASTĘPSTWO

45 min 3 wolnych

Cross Skill

55 min 9 wolnych

Cross

Justyna Ruta

45 min 5 wolnych

Cross Skill

55 min 7 wolnych

Cross

Adrian (Jura)

   
60 min 3 wolnych

Cross Skill

55 min -3 wolnych

Endurance

Waldek

45 min 5 wolnych

Cross Skill

55 min -2 wolnych

Endurance

Waldek

45 min 6 wolnych

Cross Skill

85 min -2 wolnych

Powerlifting

Maciek

 
85 min 0 wolnych

Powerlifting

Maciek

 
85 min -1 wolnych

Powerlifting

Maciek

20:00
55 min 6 wolnych

Cross

Kasia

ZASTĘPSTWO

55 min 8 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 10 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 10 wolnych

Cross

Justyna Ruta

55 min 12 wolnych

Cross

Adrian (Jura)

   
60 min 6 wolnych

Cross Skill

45 min 4 wolnych

Cross Skill

45 min 6 wolnych

Cross Skill

45 min 6 wolnych

Cross Skill

45 min 6 wolnych

Cross Skill

     
55 min 5 wolnych

Functional Core & Strength

Waldek

 
← →